MILUJME NAŠE DETI SO ZÁMEROM – Danny Silk

Danny Silk vás pozýva, aby ste vkročili do rodičovstva tak, ako Boh Otec. Tak isto, aj vaše deti sú stvorené, aby boli vychovávané v slobode a aby sa za ňu naučili niesť zodpovednosť. Zdá sa to nemožné? Získajte nástroje, vďaka ktorým svoje deti budete vychovávať v láske a v plnosti Ježiša Krista. Jednoducho, spolu s nimi prevychováte aj seba.

Viac detailov

Pridať do zoznamu želaní

Milujme naše deti so zámerom ukazuje, ako do našich detí zasadiť princípy Božieho Kráľovstva a Pánovho srdca. Jednoducho použiteľný plán vám dáva nástroje k výchove detí v radosti a v plnosti Ježiša Krista. 

 

Autor: Danny SILK

Titul: Milujme naše deti so zámerom

 

Vydaveteľstvo:  GD IDENTITY, s.r.o.

Rok vydania: 2016

ISBN 978-80-972316-2-0

 

Jazyk: slovenský jazyk

Počet strán: 180 strán

Väzba: brožovaná väzba

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.Vyhľadávanie